Kategori:  Tatlı Tarifleri

Ana Sayfa » Kategori "Tatlı Tarifleri"
porsiyonluk-kadayıf-tatlısı

Porsiyonluk Kadayıf Tatlısı

Kategori Tatlı Tarifleri Tarih 22 Temmuz 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere tatlı tariflerinden Porsiyonluk Kadayıf Tatlısı Tarifini anlatacağız. Porsiyonluk Kadayıf Tatlısı Hazırlanışı kolay, dondurma ile ikram edebileceğiniz kadayıf tatlısı için: Kadayıfı eritilmiş yağ ile harmanlayın. Ufak… Devamını oku »

irmikli-etimek-tatlısı

İrmikli Etimek Tatlısı

Kategori Tatlı Tarifleri Tarih 20 Temmuz 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere tatlı tariflerinden İrmikli Etimek Tatlısı Tarifini anlatacağız. İrmikli Etimek Tatlısı 2 su bardağı seker ve suyu çok az kaynatıp şerbeti hazırlayın. Etimekleri tepsinin aldığı… Devamını oku »

vişneli-soğuk-tatlı

Vişneli Soğuk Tatlı

Kategori Tatlı Tarifleri Tarih 18 Temmuz 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere tatlı tariflerinden Vişneli Soğuk Tatlı Tarifini anlatacağız. Vişneli Soğuk Tatlı 1 paket kedi dilini süt ile ıslatıp kelepçeli kalıbın tabanına döşeyin. Krema için ,… Devamını oku »

kolay-şam-tatlısı

Kolay Şam Tatlısı

Kategori Tatlı Tarifleri Tarih 18 Temmuz 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere tatlı tariflerinden Kolay Şam Tatlısı Tarifini anlatacağız. Kolay Şam Tatlısı İçinde yumurta olmayan çok fazla sizi oyalamayan tatlımız için öncelikle şerbeti hazırlayıp soğutun. İrmik,… Devamını oku »

kolay-çikolatalı-sufle

Kolay Çikolatalı Sufle

Kategori Tatlı Tarifleri Tarih 14 Temmuz 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere tatlı tariflerinden Kolay Çikolatalı Sufle Tarifini anlatacağız. Kolay Çikolatalı Sufle Tereyağını tavada eritip üzerine çikolatayı parçalayıp ekleyin. Tahta bir kaşıkla çikolata ve yağı birbirine… Devamını oku »

vişneli-kup-tatlısı

Vişneli Kup Tatlısı

Kategori Tatlı Tarifleri Tarih 10 Temmuz 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere tatlı tariflerinden Vişneli Kup Tatlısı Tarifini anlatacağız. Vişneli Kup Tatlısı Mısır nişastasını az suyla küçük bir kapta inceltin. Tencereye vişne suyunu, nişastayı, şekeri koyup… Devamını oku »

kup-tatlısı

Kup Tatlısı

Kategori Tatlı Tarifleri Tarih 08 Temmuz 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere tatlı tariflerinden Kup Tatlısı Tarifini anlatacağız. Kup Tatlısı Pudingi sütle karıştırıp ocağa alın. Puding kaynayıp koyulaşıncaya kadar sürekli karıştırın. Koyulaşan pudingi ocaktan alın. Kuplara… Devamını oku »

kolay-kremalı-limonlu-revani

Kolay Kremalı Limonlu Revani

Kategori Tatlı Tarifleri Tarih 30 Haziran 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere tatlı tariflerinden Kolay Kremalı Limonlu Revani Tarifini anlatacağız. Kolay Kremalı Limonlu Revani Şerbet için su ve şekeri tencereye alıp ocakta 20 dakika kadar kaynatın…. Devamını oku »

portakallı-irmikli-kek-tarifi

Portakallı İrmikli Kek

Kategori Tatlı Tarifleri Tarih 26 Haziran 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere kek tariflerinden Portakallı İrmikli Kek Tarifini anlatacağız. Portakallı İrmikli Kek Yumurta ile şekeri 5 dakika çırptıktan sonra içine sıvı yağı ve sütü ekleyin. Biraz… Devamını oku »