Kategori:  Börek Tarifleri

Ana Sayfa » Kategori "Börek Tarifleri"
nefis-makarna-böreği

Nefis Makarna Böreği

Kategori Börek Tarifleri Tarih 02 Kasım 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere börek tariflerinden Nefis Makarna Böreği Tarifini anlatacağız. Nefis Makarna Böreği Tarifi İlk olarak makarnayı haşlayın. Suyunu süzün. İç malzemeyi hazırlamak için maydonozu yıkayıp ince… Devamını oku »

çikolatalı-milföy

Çikolatalı Milföy

Kategori Börek Tarifleri Tarih 28 Haziran 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere börek tariflerinden Çikolatalı Milföy Tarifini anlatacağız. Çikolatalı Milföy Milföy hamurları buzluktan çıkarılır oda sıcaklığına gelene kadar beklenir. Her kare milföyün içine 1 tatlı kaşığı… Devamını oku »

tek-yufkalı-zarf-börek

Tek Yufkalı Zarf Börek

Kategori Börek Tarifleri Tarih 27 Haziran 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere börek tariflerinden Tek Yufkalı Zarf Börek Tarifini anlatacağız. Tek Yufkalı Zarf Börek Börek sosu için tüm malzemeleri bir kaba alıp çatal ile çırpın. Yufkayı… Devamını oku »

kolay-tavada-makarna-böreği

Kolay Tavada Makarna Böreği

Kategori Börek Tarifleri Tarih 13 Haziran 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere börek tariflerinden Kolay Tavada Makarna Böreği Tarifini anlatacağız. Kolay Tavada Makarna Böreği Makarna bol suda haşlanır, haşlanmış makarnaya un, süt, yumurta, tuz konup karıştırılır…. Devamını oku »

kolay-peynirli-gül-böreği

Kolay Peynirli Gül Böreği

Kategori Börek Tarifleri Tarih 31 Mayıs 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere börek tariflerinden Kolay Peynirli Gül Böreği Tarifini  anlatacağız. Kolay Peynirli Gül Böreği Maydanozları ince ince doğrayın, lor peyniri,tuz ve karabiberle karıştırıp bir kaseye alın.1… Devamını oku »

dilim-börek

Dilim Börek Tarifi

Kategori Börek Tarifleri Tarih 25 Mayıs 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere börek tariflerinden Dilim Börek Tarifini anlatacağız. Dilim Börek Tarifi Hamuru için un hariç malzemeleri bir kaba koyup güzelce karıştırın. Daha sonra un ilavesiyle güzelce… Devamını oku »

milföy-dürüm

Milföy Dürüm

Kategori Börek Tarifleri Tarih 24 Mayıs 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere börek tariflerinden Milföy Dürüm Tarifini anlatacağız. Milföy Dürüm Milföy hamurlarını birleşik halini açmadan tezgah üzerine ayrı ayrı koyun. 20 dakika sonra içine sosis ekleyip… Devamını oku »

puf-böreği

Puf Böreği

Kategori Börek Tarifleri Tarih 15 Mayıs 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere börek tariflerinden Puf Böreği Tarifini anlatacağız. Puf Böreği Unu derin bir kaba alıp ortasını açın. İçine tuzu yumurtayı,yoğurdu ve kabartma tozunu ekleyin. Un almadan… Devamını oku »

kolay-ıspanaklı-gül-böreği

Kolay Ispanaklı Gül Böreği

Kategori Börek Tarifleri Tarih 22 Nisan 2014 0 Yorum

Gurme Yemek Tarifleri olarak sizlere börek tariflerinden Kolay Ispanaklı Gül Böreği Tarifini anlatacağız. Kolay Ispanaklı Gül Böreği Ispanakları yıkayıp doğrayın. Soğanı yemeklik doğrayın. Soğan ve ıspanağı kavurun. tuz nane ve karabiber… Devamını oku »